Kontakta oss

Om du har några som helst frågor eller funderingar så är det bara att kontakta oss, vi svarar gärna på era frågor!

Kontor

Anders Rönnqvist VD

Fredrik Jonsson Produktionschef

Jennica Bäckström Ekonomi

Anders Ericsson Teknisk säljare

Fredrik Tjärnberg - Projektchef

Direkt: 072-453 70 09
Email: f.tjarnberg@sundmek.se

Tillverkning & Verkstad

Thomas Danielsson

Direkt: 070-311 53 32
Email: 

Morgan Hansson

Direkt: 070-338 87 21
Email: 

Patrik Danielsson

Direkt: 072-976 18 20
Email: 

Max Falbe

Direkt: 073-429 66 59
Email: 

Karl-Göran Törnblom

Direkt: 070-344 93 86
Email: 

Magnus Wickman

Direkt: 073-816 35 00
Email: 

Mathias Sjöström

Direkt: 073-830 27 47
Email: 

Bearbetning

Jens Rollmar

Thomas Nyström

Rune Westerlund

Johan Dahlgren

Tankteknik AB

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Bosse Hägg

Direkt: 070-593 00 79
Email: bo@tankteknik.se

Anders Rönnberg

Direkt: 070-259 81 81
Email: anders@tankteknik.se

Andreas Lodin

Mats Olsson

Direkt: 
Email:

Ahmad Alsamsam

Direkt: 
Email: 

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Safwan Alhaeik

Direkt: 
Email: 

Torbjörn Holmin

Direkt: 
Email:

Sundrör AB

Conny Berglund

Direkt: 072-509141 2
Email:Conny.berglund@sundmek.se

Andreas Renman

Direkt: 072-5079376
Email: Andreas.redman@sundmek.se

Andreas Åhlin

Namn Efternamn
Direkt: 072-5437918
Email: Andreas.ahlin@sundmek.se

Christer Berglund

Direkt: 072-5092988
Email: Christer.berglund@sundmek.se

Tony Andersson

Direkt: 070-2006680
Email: Tony.andersson@sundmek.se

Hans Bergström

Direkt: 070-5934371
Email: Hans.bergstrom@sundmek.se

Tom Sundström

Direkt: 072-5437939
Email: Tom.sundstrom@sundmek.se

Johan Sjöbom

Direkt: 070-2941223
Email: Johan.sjobom@sundmek.se

Tobias Andersson

Direkt: 073-1582966
Email: Tobias.andersson@sundmek.se

Per Ledström

Direkt: 072-5437611
Email: Per.ledstrom@sundmek.se

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Petter Westin

Direkt: 073-1532550
Email: Petter.westin@sundmek.se

Roger Viström

Direkt: 070-5137911
Email: Roger.vistrom@sundmek.se

blank profile picture, mystery man, avatar-973460.jpg

Seppo Jänkälä

Namn Efternamn
Direkt: 070-3763205
Email: Seppo.jankala@sundmek.se

Stefan Liljeborg

Direkt: 072-5438426
Email: Stefan.liljeborg@sundmek.se

Stefan Mäkinen

Namn Efternamn
Direkt: 076-8154288
Email: Stefan.makinen@sundmek.se